Nemški mladi besni: Kebab je dražji neverjetnih 75 odstotkov!
Nemški mladi besni: Kebab je dražji neverjetnih 75 odstotkov! Spomini na čase, ko se je kebab prodajal za 3,50 evra, so med nemškimi najstniki, ki pozivajo k cenovni zavori za…
Nemški mladi besni: Kebab je dražji neverjetnih 75 odstotkov! Spomini na čase, ko se je kebab prodajal za 3,50 evra, so med nemškimi najstniki, ki pozivajo k cenovni zavori za…